TO JSME MY

Nakupovali jste někdy v obchodním centru Černý most v Praze nebo Prioru ve Zlíně?Zaznamenali jste nabídku nových bytových domů Karolina v Ostravě nebo Docků v PrazeA co třeba administrativní budova Enterprise, Lakovna v areálu Škody Mladá Boleslav, sportovní hala Sazka nebo Lego, znáte?

Je to jen zlomek ze staveb, které stojí na pevných základech našich statiků, stavařů, architektů a odborníků v oblasti vytápění a zdravotní techniky. Jsme Projektový Podnik Pardubice, nadšenci ve svém oboru, kteří již více než 30 let zodpovědně, kreativně a s pokorou přistupují ke každému projektu. Malý nebo velký, lokální nebo mezinárodní, každý z projektů nás baví, naplňuje a posouvá zase o kousek dál.

Nabízíme komplexní řešení projektů i Vám. Pojďme Vaše projekty řešit společně. 

Získali jsme několik prestižních ocenění

  • Kulturní a obchodní centrum Nový Smíchov - titul vynikající betonová konstrukce v Soutěži o vynikající betonovou konstrukci 
  • Hala SAZKA Praha - 1. etapa. Víceúčelové centrum Zelený Ostrov - čestné uznání v Soutěži o vynikající betonovou konstrukci 
  • Národní technická knihovna v Prazetitul vynikající betonová konstrukce v Soutěži o vynikající betonovou konstrukci 

S kým spolupracujeme ? 

  • Spolupracujeme s největšími stavebními a developerskými firmami a architekty v republice, jako jsou např. STRABAG a.s., GEMO a.s., VCES a.s., SYNER, s.r.o., OV architekti, s.r.o., CAMA Architekti s.r.o, CASUA, spol. s r.o. 

Reference

  • "S firmou PPP jsme společně pracovali dva roky na projektu rekonstrukce a modernizace obchodního domu Kotva. Spolupracovalo se se dvěma zahraničními architekty a několika retailovými a technologickými zahraničními poradci. Tato mezinárodní spolupráce, často na dálku, byla k mému milému překvapení velmi hladká, efektivní a flexibilní. Můj největší vděk patří celému týmu Davida Mužíka a Petra Nečase za jejich trpělivost s našimi změnami zadání a nevídanou proaktivnost při řešení nejen technických problémů. Kdykoliv bez váhání bych s nimi znovu hned spolupracoval."

Maximilian Adam Skala, Jednatel společnosti PSN s.r.o.


  • "Společnost VCES a.s. jako generální dodavatel staveb spolupracuje s projekční kanceláří PPP již řadu let a toto spojení přineslo řadu úspěšně dokončených projektů. Na projekční kancelář se obracíme jak s žádostmi o vypracování všech kompletních stupňů projektové dokumentace, tak i s dílčími požadavky na posouzení stávajících projektů, jejich kontrolu a nacházení úsporných a variantních řešení. Výstupy byly vždy předávány včas a v perfektní kvalitě a na vysoké odborné úrovni. Těšíme se i na další budoucí spolupráci."

Ing. Martin Minařík, Obchodní manažer VCES a.s.


  • "Společnost STRABAG a.s., odštěpný závod pozemní a inženýrské stavitelství Praha, spolupracuje s projekční firmou PPP s.r.o. při zpracování projektové dokumentace ve všech fázích realizace projektu dlouhodobě. Stejně tak kooperujeme na optimalizaci konstrukčních řešení, která vedou k úspoře času a nákladů. Výstupy jsou vždy zpracovány v té nejvyšší kvalitě, v rámci předem stanovených termínů a v požadovaném rozsahu. Spolupráci na projektech, mezi které patří například EvoBus Holýšov - rozšíření výrobního závodu, Enterprice Office Center Pankrác nebo ŠKODA Mladá Boleslav - Lakovna B - hala M18, hodnotím jako flexibilní a na velmi vysoké úrovni odbornosti - zkrátka na výbornou."

Petr Kafka - ředitel Odštěpného závodu pozemní a inženýrské stavitelství Praha, STRABAG a.s.


Za každým projektem stojí náš tým

David Mužík
David Mužík
Martin Mužík
Martin Mužík
Luděk Tlučhoř
Luděk Tlučhoř
Vítězslav Rezler
Vítězslav Rezler
Petr Nečas
Petr Nečas
Milan Mužík
Milan Mužík
Martin Brambora
Martin Brambora
Milan Nikš
Milan Nikš
Martin Mužík
Martin Mužík